On-line poradna

Konizace čípku - bušení srdce

Datum: 17.11.2018
Typ: - Různé

Otázka

Dobrý den, před 4mi dny jsem byla na konizaci čípku pod celkovou narkózou, včera a dnes se mi začalo stávat, že mi z ničeho nic začne na chvilku nepravidelně (spíše rychleji) bušit srdce a mám pocit "těžkého hrudníku", po pár minutách to zase odezní. Užívám akorát čípky Betadine (ob den), přičemž bušení mi začalo chvilku před tím, než jsem si vzala 2. čípek (takže to pravděpodobně nemá souvislost). Nemám žádné jiné zdravotní obtíže a neberu žádné léky (ani HA). Chci se jen zeptat, zda je to normální (jestli je to třeba způsobeno hojením, apod.) nebo ne a mám se raději obrátit na svého lékaře. Děkuji

Odpověď

Popisovaný chirurgický výkon ani celková narkóza jistě nejsou příčinou stavů, které popisujete. Pokud se budou opakovat bylo by vhodné navštívit praktického lékaře k vyloučení ischemické choroby srdeční. 

 



Zpět na seznam otázek